Профорієнтаційний захід – екскурсія в Міжнародний аеропорт «Харків»

Сьогодні магістранти освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація” разом із викладачами кафедри управління якістю та колегами й студентами з кафедри біотехнології у рамках профорієнтаційного заходу відвідали Харківський аеропорт.

Перш за все, нас цікавила система управління якістю, що функціонує в аеропорту й відповідає сучасним міжнародним вимогам. Ми побачили не лише весь процес проходження паспортного контролю пасажирів і їх реєстрації на рейси, але й те, що стороннім особам ніколи не видно: роботу персоналу за лаштунками. Наприклад, подивились на те, як проводять ремонт і технічне обслуговування літаків, ознайомилися з технікою, яка обслуговує перон аеродрому, як готується літак до рейсу, як відбувається руління на злітно-посадковій смузі і – саме захоплююче – як злітають і приземляються ці величні красиві машини.

Якщо у будь-кого спитати про те, яка галузь асоціюється із словом Якість, то більшість з нас напевно відповість, що саме авіація. Дійсно, стандартизованість і злагодженість практично всіх процедур, з яких і складається система якості аеропорту, вражає. Проте нам, фармацевтам і фахівцям з управління якістю, до цього не звикати.

Дякуємо персоналу Харківського аеропорту за гостинність і щиро сподіваємося, що повітряні ворота Харкова й надалі будуть розвиватися у бік високої якості обслуговування клієнтів та забезпечення їх безпеки.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.