Міжкафедральний науково-практичний семінар “Екологічний менеджмент у фармації”

23 квітня в НФаУ відбувся черговий міжкафедральний науково-практичний семінар, на цей раз присвячений двом екологічним датам: міжнародному дню екологічних знань та Всеукраїнському Дню довкілля.

Основна ідея цих заходів – поширення екологічних знань і формування екологічної культури населення, а також привернення уваги громадськості до екологічних проблем, спонукання якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні екосистеми сягнуло критичної межі.

Семінар “Екологічний менеджмент у фармації” організували кафедри управління якістю, процесів та апаратів хіміко-фармацевтичних виробництв та соціальної фармації. Також були запрошені голова ГО «Соціальна та екологічна безпека» та завідувач кафедри клінічної біохімії, судово-медичної токсикології та фармації ХМАПО.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ “ЕКОЛОГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ У ФАРМАЦІЇ” 

На семінарі були представлені наступні доповіді:

  1. Загальні питання екологізації в Україні та зокрема в НФаУ (д.фарм.н., проф., завідувач кафедри управління якістю НФаУ Лебединець Вячеслав Олександрович).
  2. Людина в хімічному світі (д.хім.н., проф., завідувач кафедри клінічної біохімії, судово-медичної токсикології та фармації ХМАПО Журавель Ірина Олександрівна).
  3. Логістичні підходи до управління фармацевтичними відходами (д.фарм.н., проф., завідувач кафедри процесів та апаратів хіміко-фармацевтичних виробництв НФаУ Сагайдак-Нікітюк Ріта Василівна).
  4. Розвиток міжнародних підходів до екологічної безпеки та регулювання обігу хімічних речовин (голова громадської організації «Соціальна та екологічна безпека» Євсєєва Лариса Валентинівна).
  5. Міфи та реальність деяких питань екології (к.фарм.н., доц., доцент кафедри управління якістю НФаУ Губін Юрій Іванович).
  6. Аналіз наявності невикористаних лікарських засобів в домашніх аптечках та практики поводження з ними (к.фарм.н., доц., асистент кафедри соціальної фармації НФаУ Проскурова Яна Олександрівна).

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.