6-8 листопада асистент кафедри управління якістю Тетяна Карамаврова відвідала підприємство з виробництва медичних виробів Union Medical Shenzhen Co., Ltd. у Китайській Народній Республіці, що виробляє ангіографічні стерильні системи високого тиску. Система управління якістю підприємства Union Medical функціонує відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 13485, яку й перевіряли у ході наглядового аудиту. Користуючись нагодою, Тетяна розповіла працівникам компанії про можливість навчання в Національному фармацевтичному університеті. Впевнені: налагодження контактів з КНР має значні перспективи!


З 30 квітня по 4 травня 2019 року доц. Ткаченко О. В. в рамках гранту EV 16042V1W British Council між трьома університетами: Університетом Кінгстона, Харківською медичною академією післядипломної освіти та Донецьким Національним технічним університетом (м. Покровськ) в Університеті Кінгстона прийняла участь в міжнародній програмі «Creative Spark British Council «Higher Education Enterprise Programme». Програма передбачає розвиток креативної економіки та стимулювання підприємництва навички у семи країнах-учасницях програми (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Україна та Узбекистан) через створення партнерських відносин між університетами та установами з Великобританією.  У рамках програми доц. Ткаченко О.В. відвідала кафедру хімічних і фармацевтичних наук та кафедру фармації Школи наук про життя, фармації та хімії факультету науки, інженерії та обчислювальної техніки університету Кінгстону, університет в Гринвічі, який є одним із найстаріших університетів Великої Британії та прийняла участь в круглих столах з проблем реалізації освітніх проектів «Creative Spark».

 


4-7 червня у Вільнюсі (Литва) проходила міжнародна конференція “Забезпечення якості лікарських засобів-2018” в рамках 9-го “Фармацевтичного тижня якості”, в якій взяли участь завідувач кафедри управління якістю Вячеслав Лебединець та доцент кафедри Елена Ромелашвили
До Вільнюсу приїхали фахівці з питань забезпечення якості лікарських засобів з України, Іспанії, Молдови, Білорусі, Росії, Казахстану, Грузії та інших країн. Були учасники й з Литви, зокрема – з Вільнюського університету, де пропонують навчання за освітньою програмою “Quality Management”, певним чином схожою на нашу університетську програму “Якість, стандартизація та сертифікація”.
Вячеслав Лебединець зробив доповідь на тему “Деякі аспекти оцінювання діяльності й мотивації внутрішніх аудиторів фармацевтичних систем якості” , яка є актуальною для всіх підприємств фармацевтичної сфери.
Спілкування з фахівцями різних суб’єктів фармацевтичного ринку з різних країн є дуже корисним і важливим фактором набуття досвіду та визначення актуальних тенденцій у галузевій нормативній базі, технологіях і підходах до забезпечення й управління якістю на різних етапах життєвого циклу фармацевтичної продукції.

Print Friendly, PDF & Email