Вітаємо переможницю V Міжнародної студентської олімпіади з менеджменту серед молоді!

16 травня 2018 року відбулась Міжнародна олімпіада з менеджменту серед молоді за номінацією «Система менеджменту якості».

Студентка 1 курсу спеціальності “Менеджмент” освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація” Лещенко Тетяна Володимирівна набрала 34 бали з 40 та стала Переможцем V Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді.

20-23 березня 2018 року студенти спеціальності «Менеджмент» освітньої програми «Якість, стандартизація та сертифікація» за підтримки кафедри управління якістю взяли участь у I етапі V Української олімпіади з менеджменту серед молоді та у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ. Тетяна Лещенко отримала диплом за кращі знання у номінації «Системи управління якістю» та стала фіналістом V Української олімпіади з менеджменту серед молоді в рамках Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «Естафета якості», а також отримала диплом III ступеню в номінації «Системи менеджменту якості».

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.