01.12.2017 кафедра управління якістю взяла участь в Четвертій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», приуроченої до 20-річчя науки «Державне управління» та Дня місцевого самоврядування в Україні. Були роздані рекламно-інформаційні матеріали щодо отримання другої вищої освіти за спеціальністю “Менеджмент” освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація”.
На будь-які запитання стосовно набуття освіти за актуальним і цікавим напрямом управління якістю ми готові відповісти за телефонами 097 330-33-22, 097 943-08-32, або на листи електронної пошти quality@nuph.edu.ua.
Будемо щиро раді новим здобувачам освіти!
![Участь кафедри в Четвертій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI»](https://quality.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_1508-300x211.jpg)
![Участь кафедри в Четвертій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI»](https://quality.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/image-0-02-05-1bb120faefb9ff5d456b3ad284bae05689081beaa0be93243046ad3121c4c8ce-V-300x225.jpg)
![Участь кафедри в Четвертій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI»](https://quality.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_1509-300x194.jpg)
![Участь кафедри в Четвертій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI»](https://quality.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/20171201_123659_RichtoneHDR-300x171.jpg)