6 березня відбулася зустріч студентів освітньо-професійної програми Якість, стандартизація та сертифікація та спеціальності Біотехнологія з представником Консалтингового центру Харківського міського центру зайнятості у рамках просвітницького заходу, присвяченого питанням майбутнього працевлаштування.
Представниця центру провела цікаву лекцію-бесіду та розкрила деякі секрети успішного проходження співбесіди для отримання бажаного місця роботи, провела пізнавальні ігри для оцінки власних можливостей і поділилася корисною інформацією про створення резюме для зацікавлення потенційних роботодавців.
Впевнені, що отримані знання й навички допоможуть нашим студентам у пошуках гідного місця роботи.
Щиро вдячні працівникам Харківського міського центру зайнятості за підтримку та допомогу нашій молоді!