9-16 листопада 2020 року завідувачка кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Коваленко Світлана та доценти Ромелашвілі Олена та Ткаченко Олена прийняли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації (Вебінарі) «ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ЯК НЕТРАДИЦІЙНА ФОРМА СУЧАСНОЇ ОСВІТИ НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМИ MOODLE». Організатори мжнародного підвищення кваліфікації Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку (Республіка Польща) та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян