![Вітаємо Коваленко Світлану Миколаївну з Днем народження!](https://quality.nuph.edu.ua/wp-content/uploads/2021/07/kovalenko-s.m..png)
Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, злагоди, та чудового настрою. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю!
Бути хорошим керівником дано не кожному − це мистецтво і щоденна складна робота, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант − бути таким фахівцем своєї справи!
Здійснення всіх Ваших планів та сподівань!
З найщирішими побажаннями, колектив управління, економіки та забезпечення якості у фармації