Cекційне засідання “Управління якістю в фармації” у рамках конференції студентів та молодих вчених

11 квітня пройшло секційне засідання “Управління якістю в фармації” у рамках конференції студентів та молодих вчених. Із зацікавленням заслухали 9 доповідачів, які презентували результати свої досліджень за різною тематикою – від систем управління інформаційною безпекою й аудитів систем управління якістю – до порівняльного аналізу проведення інспекцій фармацевтичних систем якості на закордонних підприємствах. 

За результатами доповідей дипломом І ступеня нагороджен Ayaou Abderrahim за наукову доповідь «Inspection of quality management system – example of FDA inspection in European Pharmaceutical Manufacturing», дипломом ІІ ступеня – Мацагорова Дарина за наукову доповідь «Забезпечення інформаційної безпеки організації фармацевтичного профілю», Чертiлiна Яна і Глуховська Христина за спільну роботу «Проектування системи управління якістю на прикладі ресторанного господарства» та дипломом ІІІ ступеня – Юрко Поліна за роботу «Використання ризик-менеджменту при виробництві інактивованої вакцини проти парвовірусного ентериту гусей», Корольова Олександра за роботу «Аналіз косметичних засобів, призначених для косметичного догляду за зрілою шкірою».

У нас чудова, талановита молодь, яка може і бажає робити відкриття! Для нас, викладачів, головне – створити максимально комфортні умови для творчості й самовираження. Намагаємося це і робити!

Програма секційного засідання “Управління якістю в фармації”

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.