Cекційне засідання за темою “Управління якістю в фармації” в рамках ХХV Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»

19 квітня 2018 року відбулося секційне засідання за темою “Управління якістю в фармації” в рамках ХХV Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів». Цьогорічне засідання проходило динамічно і жваво, доповіді стосувались самих різних актуальних тем сьогодення: від аспектів впровадження систем управління якістю на фармацевтичних підприємствах – до прикладного застосування методів контролю якості та нормування виробництва й обігу косметичних засобів.

За результатами доповідей дипломом І ступеня нагороджена Карамаврова Тетяна Валеріївна за наукову доповідь «Determination of audit group members competence at pharmaceutical enterprises» , дипломом ІІ ступеня – Казакова Ірина Сергіївна за наукову доповідь «The problems of standartization of medicine cosmetics in Ukraine» та дипломом ІІІ ступеня  – Панкратов  Антон Володимирович за роботу «Stages of the formation of the quality management system of pharmaceutical company.

Ми щиро раді бажанню молоді залучатися до наукових досліджень та опановувати навички публічних виступів. Від всієї кафедри бажаємо вам творчого натхнення й величезних успіхів!

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.