21 листопада 2021 р. з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи на кафедрі управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету відбувся виховний онлайн-захід “Революція Гідності 2013-2014 рр.” присвячений річниці початку масових акцій громадського протесту під час Революції Гідності у листопаді 2013 р. – лютому 2014 р.
Предметом обговорення для науково-педагогічного складу кафедри та здобувачів вищої освіти став перебіг подій восьмирічної давнини, історичне значення Помаранчевої революції 2004 р. і Революції Гідності 2013 р. Наскрізною метою роботи онлайн-зустрічі є вшанування громадянського подвигу учасників революцій, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору!
21 листопада 2021 р. відбувся виховний онлайн-захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2021 р. відбувся виховний онлайн-захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2021 р. відбувся виховний онлайн-захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи