ХІІІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації»

17 травня 2019 р. у НФаУ відбулася ХІІІ Науково-практична конференція з міжнародною участю «Управління якістю в фармації», присвячена 20-річчю спеціальності «Якість, стандартизація та сертифікація».

На початку урочистої конференції до присутніх з вітальним словом звернулися ректор НФаУ, професор А. А. Котвіцька та проректор з науково-педагогічної роботи, професор Т. В. Крутських. 

Завідувач кафедри управлiння якiстю, професор В. О. Лебединець розповів про 20-річний шлях розвитку спеціальності ЯСС, про здобутки й плани кафедри управління якістю. Далі, у рамках двох пленарних засідань, було заслухано та обговорено доповіді 22 учасників конференції. 

Тематика доповідей була дуже широкою: від питань підготовки кадрів з управління якістю для вітчизняних організацій фармацевтичного сектора, до специфічних проблем функціонування систем управління якістю та екологічного управління, зокрема – стосовно внутрішніх аудитів, управління ризиками для якості, забезпечення інформаційної безпеки та валідації комп’ютеризованих систем, управління відхиленнями тощо. Окремої уваги заслуговували доповіді, присвячені питанням забезпечення якості дієтичних добавок і косметичних засобів, а також екологічним проблемам у фармації.

Серед гостей та учасників конференції – представники фармацевтичних підприємств, регуляторних органів, наукових установ та навчальних закладів України. 
Усі присутні підтримали необхідність формату таких конференцій та розширення практики проведення тематичних семінарів на базі Національного фармацевтичного університету.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.