Науково-практичний семінар «Актуальні питання сучасної стандартизації та метрологічного забезпечення»

10 жовтня ми провели міжуніверситетський науково-практичний семінар «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА МЕТРОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ», присвячений Дню працівників стандартизації та метрології України, а також Всесвітньому дню стандартів.

Стандартизація, метрологія, сертифікація (оцінка відповідності) – фундаментальні складові технічного регулювання, основа захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави. Стандарти відіграють важливу роль у міжнародній торгівлі, захисті довкілля, забезпеченні безпеки й охорони здоров’я, розвитку економіки країни. Значущість стандартів у нашому житті підтвердив і широкий спектр тем доповідей, які були представлені авторами з кафедр управління якістю, медичної хімії, товарознавства, клінічної лабораторної діагностики (НФаУ), а також кафедри менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин НТУ«ХПІ». На семінар завітали й представники Антимонопольного комітету України.

Цікаві доповіді, актуальні питання сьогодення, проблеми й перспективи їх вирішення, запитання авторам і полеміка – у такому форматі кілька годин пролетіло зовсім непомітно. Ми дуже вдячні колегам за участь і впевнені, що саме на таких заходах у режимі спільних семінарських зустрічей можна дієво сприяти інформуванню молоді, налагоджувати дружні міжкафедральні зв’язки й вирішувати науково-практичні проблеми.

Черговий семінар заплановано на День здорового харчування, 16.10.2019. Запрошуємо!

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.