Науково-практичний міжкафедральний семінар «Роль харчування в житті сучасної людини»

17 жовтня кафедра провела черговий науково-практичний міжкафедральний семінар на тему «Роль харчування в житті сучасної людини», присвячений Всесвітньому дню здорового харчування.

Завідувач кафедри Вячеслав Лебединець розповів про тісний зв’язок понять “якість життя” та “якість харчування”, а також висвітлив деякі аспекти традиційної української кухні, зупинившись на типових помилках у нашому повсякденному харчуванні.

Доцент кафедри косметології та аромології Людмила Петровська розглянула проблеми застосування зубної пасти для дітей, зробивши акцент на дослідженнях застосування у зубних пастах фтористих сполук.

Доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики Олена Должикова висвітлила основні принципи харчування, розповіла про сучасні теорії та системи нетрадиційного харчування, а також розвіяла численні міфи про їжу.

Доцент кафедри біотехнології Ольга Калюжна поділилася наробками кафедри біотехнології НФаУ, стосовно виробництва кумису, пробіотичних кисломолочних напоїв типу йогуртів та дитячого сирка. Результати проведених досліджень доводять, що розроблені функціональні продукти харчування мають виражений лікувально-профілактичний ефект.

Доцент кафедри управління якістю Оксана Цурікова представила доповідь, присвячену проблемам на національному ринку дієтичних добавок, та підкреслила необхідність найскорішого удосконалення державної системи регулювання цього ринку.

Доцент Світлана Русанова детально розповіла про тісну взаємодію харчування, енергетичного обміну та біоритмів у питаннях контролю маси тіла та попередження метаболічних захворювань.

Доцент кафедри косметології та аромології Вікторія Казакова у своїй доповіді навела класифікацію та критичний аналіз засобів для схуднення, зазначивши їх побічну дію та надавши рекомендації щодо їх застосування.

Доцент кафедри управління якістю Юрій Губін навів статистичні дані щодо кількісного вмісту фосфатів у різних харчових продуктах та дані стосовно їх шкідливого впливу на організм людини.

Доцент кафедри управління якістю Олена Ромелашвілі присвятила свою доповідь результатам аналізу ринку дієтичних добавок в Україні.

Окрім цього, представники нашої університетської наукової бібліотеки зробили міні-виставку літератури, присвяченої проблемам здорового харчування.

Семінар пройшов в атмосфері зацікавленості та вираженого бажання дізнатися більше про такі звичні, але й такі важливі речі, як приготування їжі, режим дня, критерії вибору сучасних продуктів харчування та дієтичних добавок тощо.

Впевнені, що подібні семінари конче потрібні для формування свідомого відношення до свого здоров’я як у молоді, так і в людей старшого віку.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.