Налагодження взаємодії з роботодавцями

1 листопада відбулася робоча зустріч представників НФаУ з керівництвом одного з лідерів українскою фармації ПАТ “Фармак”. Група викладачів Університету на чолі з першим проректором проф. А.А. Котвіцькою взяла участь в екскурсійні програмі, в рамках якої було продемонстровано виробничі потужності підприємства та діяльність контрольно-аналітичних лабораторій. Однак, головною метою поїздки було обговорення можливості співпраці ВНЗ з підприємством, яке є роботодавцем для багатьох наших випускників.

%d1%84%d0%b0%d1%80%d0%bc%d0%b0%d0%ba01 Так, були розглянуті умови стажування студентів, аспірантів і викладачів НФаУ на базі ПАТ “Фармак”, проведення спільних наукових досліджень, тренінгів для співробітників виробничих підприємств тощо. Не без підстав сподіваємося, що ця зустріч стане початком довгої й плідної роботи з підвищення компетентності фахівців фармацевтичного сектору України, як це відбувається у всіх розвинених країнах світу.

Одним з напрямків взаємодії передбачається робота з підготовки кадрів у сфері управління якістю – одних з найбілш затребуваних фахівців сучасної фармації. Кафедра управління якістю розробляє проект такої співпраці з виробничими підприємствами, в рамках якої нашим студентам буде запропоновано проходження стажування й виконання магістерських робіт на базі спеціалізованих підрозділів провідних підприємств фармацевтичної сфери. %d1%84%d0%b0%d1%80%d0%bc%d0%b0%d0%ba02

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.