Міжвузівський семінар на тему «Забезпечення якості роботи медичних лабораторій»

28 травня 2019 р. кафедрами управління якістю Національного фармацевтичного університету та клінічної біохімії, судово-медичної токсикології та фармації Харківської медичної академії післядипломної освіти організовано міжвузівський семінар на тему «Забезпечення якості роботи лабораторій медичного профілю», у якому взяли участь завідувачі токсикологічних відділень бюро судово-медичної експертизи України й завідувачі клініко-діагностичних лабораторій України.

Завідувач кафедри управління якістю Національного фармацевтичного університету професор Вячеслав Лебединець зробив доповідь на тему «Етапи впровадження систем управління якістю в медичних лабораторіях». У ході жвавої дискусії були обговорені численні проблемні питання, зокрема – стосовно реалізації процесного підходу й формування процесної структури системи управління якістю, регламентації й документування процесів, управління ризиками для якості досліджень і вимірювань, проведення моніторингу результативності процесів, внутрішніх аудитів тощо.

За підсумками семінару було вирішено розробити цикл тематичних семінарів з окреслених питань та їх проведення найближчим часом на базі НФаУ та ХМАПО. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.