Монографія “GXP – Система качества и надлежащие практики в фармации”

Монографія є другим виданням кафедрального підручника «Належні практики у фармації», який вийшов у 2006 р. і викликав зацікавленість у середовищі професіоналів. Однак нинішнє видання було суттєво доповнене, розширене й вдосконалене.

Автори монографії мають значний особистий досвід у відповідній області, що дозволило наситити видання практичними прикладами. На сторінках видання описано всі «належні фармацевтичні практики», узагальнено звані «GXP»: як окремо, так і в багатогранному комплексі. Зокрема, у книзі достатньо детально охарактеризовано правила належної регуляторної практики – GRP, належної виробничої практики (GMP), належного зберігання (GSP), дистрибуції (GDP) та належної фармацевтичної, або аптечної практики (GPP). Огляду цих належних практик присвячені окремі розділи книги.

Впевнені, що монографія стане у нагоді студентам і викладачам практично всіх спеціальностей НФаУ та фармацевтичних факультетів медичних ВНЗ, фахівцям виробничих підприємств, дистриб’юторських компаній, аптечних закладів, а також працівникам регуляторних органів.

Монографії “GXP – Система качества и надлежащие практики в фармации” є на кафедрі. Всім бажаючим готові надати стільки примірників, скільки буде потрібно.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.