Екскурсія на фабрику Ahmad Tea Ukraine

Співробітники кафедри управління якістю разом зі студентами ОПП “Якість, стандартизація та сертифікація” відвідали з екскурсійною програмою фабрику Ahmad Tea Ukraine, де ознайомилися з технологією виробництва та контролю якості чаю.

Ми дізналися про цікаві факти щодо вирощування, збору й виробництва чаю, подивилися на виробничі потужності, відвідали лабораторію контролю якості, ознайомилися з документацією про впроваджені на підприємстві систему управління якістю та систему екологічного управління, а також, звісно, попили смачного чаю.

Чи ви знали, наприклад, що чай контролюють за органолептичними (зовнішній вигляд, інтенсивність кольору, прозорість настою, аромат і смак настою, колір розвареного листя) та за фізико-хімічними показниками (масова частка вологи, водорозчинних екстрактивних речовин, таніну, дріб’язку тощо)? І чи знали, що запах бергамоту дає ефірна олія, а не синтетичний ароматизатор? І те, що пакетований чай не гірший за листовий? Ми скуштували English Tea № 1 – дійсно смачний!

Було дуже пізнавально!

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.