Гран-прі V Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді

14 листопада 2018 р. у м. Києві в рамках Форуму «Дні якості в Києві–2018» відбувся заключний очний тур з присудження Гран-прі V Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді. Змагання проходили в трьох номінаціях: «Практики і методи менеджменту», «Система менеджменту якості» та «Командні змагання з менеджменту».

Учасниками цьогорічного Гран-прі стали переможці Міжнародної олімпіади з менеджменту серед молоді у різних номінаціях. Національний університет біоресурсів і природокористування України представляли Денис Черевашко і Олександр Тєтєрін, Академію управління при Президенті Республіки Білорусь Вероніка Дорох, Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка Катерина Іщенко, Національний фармацевтичний університет Тетяна Лещенко, Марина Крючкова, Ганна Ханжина.

Студентка спеціальності «Менеджмент» ОП «Якість, стандартизація та сертифікація» 2 курсу денної форми навчання Тетяна Лещенко стала лауреатом у номінації «Система менеджменту якості». Підтримку забезпечували одногрупники з номером КВН Марина Крючкова та Ганна Ханжина.

Кафедра щиро вітає дівчат з перемогою та вдячна за таку відданість в поширенні якості на теренах нашої країни!

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.