Відкрита лекція-семінар, присвячена Дню вторинної переробки «Рециклінг – життя без сміття».

Останнім часом світове співтовариство стало приділяти все більше уваги розв’язанню екологічних проблем, раціональному використанню природно-ресурсного потенціалу регіону, розвитку рециклінгу.

Рециклінг – це процес повернення ресурсоцінних компонентів в життєвий круговорот. У розвинених країнах світу рециклингом відходів займаються давно і серйозно, над розробкою ефективних технологій працюють кращі лабораторії, в суспільстві змінюється погляд на сміття, як кінцевий продукт використання.

Кафедра управління якістю вже не вперше долучається до міжнародної ініціативи та проводить освітньо-пізнавальні заходи щодо проблем вторинної переробки та збереження національної екосистеми.

Головна мета заходу – привернути увагу студентів до проблем екологічного забруднення та навчити їх відповідально поводитися з відходами. На кафедрі управління якістю прийоми рециклінгу вивчаються на дисципліні Основи екологічного менеджменту.

20.11.2019 року викладачі кафедри провели лекцію-семінар «Рециклінг – життя без сміття» та оговорили ряд питань щодо нормативно-правових та економічних аспектів поводження з відходами в Україні (доцент Тетяна Зборовська), стану поводження з побутовими відходами в країнах ЄС та Україні (доцент Олена Ткаченко) та джерел забруднення навколишнього середовища побутовими відходами (доцент Юрій Губін).

Сподіваємося, що наші зусилля підвищать обізнаність та соціальну відповідальність студентів щодо розвитку питань вторинної переробки та екологічної безпеки.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.