Відкрита лекція-семінар, присвячена Всесвітньому дню інформації «Роль документованої інформації у функціонуванні системи управління якістю»

З 1988 року американська Асоціація комп’ютерного обладнання оголосила 30 листопада Міжнародним днем захисту інформації. Саме цього року було зафіксовано першу масову епідемію вірусного хробака, якого назвали за іменем його творця — Морріса. Саме тоді фахівці задумалися про необхідність комплексного підходу до забезпечення інформаційної безпеки, а з 1994 року, за ініціативою Міжнародної академії інформатизації, 26 листопада відзначається Всесвітній день інформації.

Ініціюючи відзначення цих дат, організації мали на меті вказати на всю важливість безпечної передачі інформації у сучасному суспільстві.

Із середини 20 століття роль інформації внаслідок соціального прогресу і бурхливого розвитку науки і техніки незмірно зросла. Світовою тенденцією став перехід на цифрові технології, розвиток високошвидкісного Інтернету і мобільного зв’язку. Велика кількість інформаційних потоків стала невід’ємною частиною роботи сучасних підприємств.

Документування усієї інформації в процесах підприємства є ключовою умовою якісного функціонування системи управління та підприємства в цілому.

Сьогодні (27.11.2019 року) співробітники кафедри управління якістю провели відкриту лекцію-семінар на якій ознайомили усіх зацікавлених учасників з питаннями щодо якості інформації та процедури документування інформаційних потоків в системі управління якістю підприємств за відповідними вимогами міжнародного та вітчизняного законодавства.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.