PHARM CAMP НФаУ- осінь 2021

29 жовтня 2021 р. кафедра управління, економіки та забезпечення якості у фармації прийняла участь у роботі профорієнтаційного табору Національного фармацевтичного університету PHARM CAMP НФаУ- осінь 2021 «Фармація – наука про ліки і не тільки!» з практичним заняттям «Етикетка: міфи та реальність» для учнів з ліцею «Промінь» (с. Покотилівка).
Привітавши школярів, завідувач кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації професор Коваленко Світлана Миколаївна презентувала освітні програми кафедри та описала всі тонкощі вступної кампанії для випускників.
Проводила практичне заняття «Етикетка: міфи та реальність» доцент кафедри Ромелашвілі Олена Сергіївна.
Наші гості активно долучилися до вікторини про знаки маркування товарів, а потім провели експертизу якості деяких харчових продуктів, які широко використовуються у традиційному раціоні. Експертизу проводили методами, доступними в домашніх умовах.
Так, були проаналізовані різні зразки молока та сметани, а також меду бджолиного, та встановлено, що деякі з них містили домішки крохмалю, цукру та соди. Учні виявили живий інтерес до таких “домашніх” досліджень. Вони також дізналися про різні знаки маркування товарів на упаковці, що дуже корисно для споживача.
Сподіваємося, що отримані знання допоможуть молоді у повсякденному житті, а ще правильно вибрати свою майбутню професію.
PHARM CAMP НФаУ- осінь 2021 PHARM CAMP НФаУ- осінь 2021 PHARM CAMP НФаУ- осінь 2021 PHARM CAMP НФаУ- осінь 2021 PHARM CAMP НФаУ- осінь 2021