25 листопада проведений цикл профорієнтаційних лекцій

25 листопада проведений цикл профорієнтаційних лекційВибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме професійне орієнтування – невід’ємна складова зустрічей представників кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації з випускниками.25.11.2020 р. завідувачем, професором кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Коваленко С.М. та доцентом кафедри  Зборовською Т.В. бул проведений профорієнтаційний захід інформаційного та виховного характеру для здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальністю “Технології медичної діагностики та лікування ” (ОПП Лабораторна діагностика) 2 курсу .
Впродовж зустрічі здобувачів вищої освіти було ознайомлено зі спеціальностями  –  «Якість, стандартизація та сертифікація», «Управління якістю у фармації», «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» та “Логістика”.
Кафедра управління, економіки та забезпечення якості у фармації висловлює подяку декану факультету медико-фармацевтичних технологій, професору Набоці О.І. та завідувачу кафедри клінічної лабораторної діагностики, професору Єрьоменко Р.Ф. за надану можливість проведення профорієнтаційного заходу.

25 листопада проведений цикл профорієнтаційних лекцій 25 листопада проведений цикл профорієнтаційних лекцій