23-24 лютого 2021 р. відбулась зустріч зі здобувачами та викладачами комунального закладу «Бериславський медичний фаховий коледж Херсонської обласної ради»23-24 лютого 2021 р. доцентами кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації – доц. Братішко Ю.С. та доц. Зборовською Т.В., було проведено онлайн-агітаційні лекції зі здобувачами та викладачами комунального закладу «Бериславський медичний фаховий коледж Херсонської обласної ради» (м. Берислав, Херсонська область) на освітні програми кафедри «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» та «Якість, стандартизація і сертифікація».
Здобувачі медичного фахового коледжу отримали загальну інформацію про університет, умови вступу та навчання. Наприкінці вони мали змогу задати свої запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

23-24 лютого 2021 р. відбулась зустріч зі здобувачами та викладачами комунального закладу «Бериславський медичний фаховий коледж Херсонської обласної ради» 23-24 лютого 2021 р. відбулась зустріч зі здобувачами та викладачами комунального закладу «Бериславський медичний фаховий коледж Херсонської обласної ради» 23-24 лютого 2021 р. відбулась зустріч зі здобувачами та викладачами комунального закладу «Бериславський медичний фаховий коледж Херсонської обласної ради» 23-24 лютого 2021 р. відбулась зустріч зі здобувачами та викладачами комунального закладу «Бериславський медичний фаховий коледж Херсонської обласної ради» 23-24 лютого 2021 р. відбулась зустріч зі здобувачами та викладачами комунального закладу «Бериславський медичний фаховий коледж Херсонської обласної ради»