17 березня 2021 року завідувач кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації проф. Коваленко Світлана Миколаївна та доцент Ткаченко Олена Валентинівна прийняли участь у Науково-практичній міжнародній дистанційній конференції «Сучасні досягнення та перспективи клінічної лабораторної медицини у діагностиці хвороб людини та тварин»17 березня 2021 року завідувач кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації проф. Коваленко Світлана Миколаївна та доцент Ткаченко Олена Валентинівна прийняли участь у Науково-практичній міжнародній дистанційній конференції «Сучасні досягнення та перспективи клінічної лабораторної медицини у діагностиці хвороб людини та тварин» з доповіддю на тему «Впровадження процесного підходу у відповідності до вимог стандарту ISO 15189 з метою поліпшення діяльності медичної лабораторії».

Висвітлені актуальність та проблеми сертифікації системи управління якістю медичних лабораторій у відповідності до вимог стандарту ISO 15189:2012. В доповіді розглянуті питання впровадження процесного підходу як одного із семи принципів управління якістю.17 березня 2021 року завідувач кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації проф. Коваленко Світлана Миколаївна та доцент Ткаченко Олена Валентинівна прийняли участь у Науково-практичній міжнародній дистанційній конференції «Сучасні досягнення та перспективи клінічної лабораторної медицини у діагностиці хвороб людини та тварин» 17 березня 2021 року завідувач кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації проф. Коваленко Світлана Миколаївна та доцент Ткаченко Олена Валентинівна прийняли участь у Науково-практичній міжнародній дистанційній конференції «Сучасні досягнення та перспективи клінічної лабораторної медицини у діагностиці хвороб людини та тварин»