12 листопада 2021 року кафедрою було проведено міжвузівський науково-практичний семінар до Всесвітнього дня якості «Якість – ключ до успіху»

12 листопада 2021 року кафедрою управління, економіки та забезпечення якості у фармації Національного фармацевтичного університету було проведено міжвузівський науково-практичний семінар до Всесвітнього дня якості «Якість – ключ до успіху».
Доповідачами семінару були професори, доценти та викладачі Національного фармацевтичного університету, Національного технічного університету (НФаУ) «Харківський політехнічний університет», підшефного коледжу «Бериславський медичний фаховий коледж Херсонської обласної ради».
Розпочала семінар доц. каф. менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин НТУ «ХПІ» Проскурня О.М. та доповідала стосовно збереження клімату та енергії в містах України при реалізації Європейської ініціативи Угода мерів.
З цікавим докладом виступила зав. каф. товарознавства НФаУ, проф. Баранова І.І. про сучасне маркування парафармацевтичних засобів, як один із критеріїв якості.
З дуже актуальним докладом виступила здобувач вищої освіти ОП «Лабораторна діагностика» НФаУ Салимонович Ганна про управління ризиками в медичних лабораторіях (співдоповідачі Єрьоменко Р.Ф., зав. кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ; Должикова О.В., доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики НФаУ). Стабільна робота клінічних лабораторій в Україні, як важлива складова, що задовольняє міжнародним вимогам якості діяльності системи охорони здоров’я країни, відіграє важливу роль у зміцненні здоров’я населення.
Доц. каф. товарознавства НФаУ Бреусова С.В. акцентувала увагу на якості товару як основі здоров’я.
Доц. каф. управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ Братішко Ю.С. доповідала про актуальні питання управління соціальною відповідальністю фармацевтичного бізнесу.Соціальна відповідальність вимагає від кожного бізнесу поводитися етично, сприяти економічному розвитку та покращувати якість життя співробітників і їх родин, громади й суспільства загалом.
Доц. каф. управління, економіки та забезпечення якості у фармації НФаУ Ромелашвілі О.С. проаналізувала сучасний стан та тенденції розвитку органічної сертифікації в Україні.
Під час науково-практичного семінару кожний доклад жваво обговорювався, учасники задавали цікаві питання доповідачам. Доповідачі ґрунтовно відповідали.
В процесі обговорення результатів семінару учасники прийняли рішення про продовження щорічного проведення Всесвітнього дня якості. Це і обмін професійним досвідом, і підбиття підсумків, і можливість зазирнути у майбутнє.