Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво У зв’язку з війною в Україні Австрійська академія наук оголосила екстрений конкурс для українських дослідників у рамках своєї програми академічної мобільності «Спільні досягнення в галузі технічних і гуманітарних наук» (Joint Excellence in Science and Humanities, JESH). Метою спеціального конкурсу JESH-Ukraine є підтримка українських вчених, які мали/мають покинути свою країну у тимчасовому виконанні наукового проекту в австрійській науково-дослідній установі.

Проф. Літвінова О.В. представила заявку щодо наукового проєкту «Digital medicines» та пройшла за конкурсом Президії Австрійської академії наук, заявку було схвалено.

Проф. Літвінова О.В. проходила наукове стажування за програмою академічної мобільності Австрійської академії наук “Joint Excellence in Science and Humanities” (Спільні досягнення в галузі технічних і гуманітарних наук, JESH) на базі Ludwig Boltzmann Institute for Digital Health and Patient Safety, Відень, з 09.06.2022 по 09.08.06.2022 рр.

https://dhps.lbg.ac.at/news/welcome-olena-litvinova-jesh-ukraine/?lang=en

Літвінова О.В. виконувала проект «Digital medicines» під керівництвом Dr. Atanas Atanasov. Мета проекту – аналіз та систематизація основних напрямів патентного захисту цифрових лікарських засобів та літературних даних про співвідношення користь/ризик їх використання у медичній практиці.Міжнародне співробітництво

За результами дослідження опубліковано в 2 статтті в журналах Front. Pharmacol.,  Pharmaceutical, які входять до 1 квартілю та наукометричних баз Scopus та Web of science.

  1. Litvinova O, Klager E, Tzvetkov NT, Kimberger O, Kletecka-Pulker M, Willschke H, Atanasov AG. Digital Pills with Ingestible Sensors: Patent Landscape Analysis. Pharmaceuticals (Basel). 2022 Aug 19;15(8):1025. doi: 10.3390/ph15081025. PMID: 36015173; PMCID: PMC9415622. https://www.mdpi.com/1424-8247/15/8/1025
  2. Litvinova O, Klager E, Yeung AWK, Tzvetkov NT, Kimberger O, Kletecka-Pulker M, Willschke H and Atanasov AG Bibliometric analysis and evidence of clinical efficacy and safety of digital pills. Front. Pharmacol. 2023. 14:1023250. doi: 10.3389/fphar.2023.1023250 https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fphar.2023.1023250/full

Звіт з виконання наукового проєкту був представлений до Австрійської академії наук і був схвалений. Результати проведених досліджень Літвінова О.В. також доповідала на семінарі ради директорів Ludwig Boltzmann Institute for Digital Health and Patient Safety. Вони були схвалені.

https://dhps.lbg.ac.at/news/poster-digital-pills-with-ingestible-sensors-patent-landscape-analysis/

         Cтажування проф. Літвінової О.В. було подовжено з 10.09.2022 по 28.02.2023 рр. в рамках фонду Ludwig Boltzmann Gesellschaft. За результами дослідження опубліковано в 2 статтті, які входять до 1 квартілю та наукометричних баз Scopus та Web of science.

  1. Litvinova O, Bilir A, Parvanov ED, Niebauer J, Kletecka-Pulker M, Kimberger O, Atanasov AG, Willschke H. Patent landscape review of non-invasive medical sensors for continuous monitoring of blood pressure and their validation in critical care practice. Front Med (Lausanne). 2023 Jul 11;10:1138051. doi: 10.3389/fmed.2023.1138051. PMID: 37497278; PMCID: PMC10366595. https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fmed.2023.1138051/full
  2. Litvinova O, Eitenberger M, Bilir A, Yeung AWK, Parvanov ED, MohanaSundaram A, et al. Patent analysis of digital sensors for continuous glucose monitoring. Front Public Health. 2023 Aug 9;11:1205903.

https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fpubh.2023.1205903/full

 

Міжнародне співробітництво15-22 березня 2021 року завідувач кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Коваленко Світлана брала участь у міжнародному підвищенні кваліфікації (Вебінарі) на тему: «ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ЯК НОВІТНЯ ФОРМА СУЧАСНОЇ ОСВІТИ НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМИ GOOGLE MEET, GOOGLE CLASSROOM». Організатори міжнародного підвищення кваліфікації  Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку (Республіка Польща) та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян

 

 

 

 

 

Міжнародне співробітництво

14-21 грудня 2020 року доцент кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Ткаченко Олена брала участь у міжнародному підвищенні кваліфікації (Вебінарі) на тему: «ВИКОРИСТАННЯ В СУЧАСНІЙ ОНЛАЙН ОСВІТІ МОЖЛИВОСТЕЙ ХМАРНИХ СЕРВІСІВ НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМ GOOGLE MEET, GOOGLE CLASSROOM». Організатори міжнародного підвищення кваліфікації  Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку (Республіка Польща) та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян

 

 

 

9-16 листопада 2020 року завідувачка кафедри управління, економіки та забезпечення якості у фармації Коваленко Світлана та доценти Ромелашвілі Олена та Ткаченко Олена прийняли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації (Вебінарі) «ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ЯК НЕТРАДИЦІЙНА ФОРМА СУЧАСНОЇ ОСВІТИ НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМИ MOODLE». Організатори мжнародного підвищення кваліфікації  Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку (Республіка Польща) та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян

Міжнародне співробітництво Міжнародне співробітництво Міжнародне співробітництво

 

6-8 листопада асистент кафедри управління якістю Тетяна Карамаврова відвідала підприємство з виробництва медичних виробів Union Medical Shenzhen Co., Ltd. у Китайській Народній Республіці, що виробляє ангіографічні стерильні системи високого тиску. Система управління якістю підприємства Union Medical функціонує відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 13485, яку й перевіряли у ході наглядового аудиту. Користуючись нагодою, Тетяна розповіла працівникам компанії про можливість навчання в Національному фармацевтичному університеті. Впевнені: налагодження контактів з КНР має значні перспективи!

Міжнародне співробітництво


З 30 квітня по 4 травня 2019 року доц. Ткаченко О. В. в рамках гранту EV 16042V1W British Council між трьома університетами: Університетом Кінгстона, Харківською медичною академією післядипломної освіти та Донецьким Національним технічним університетом (м. Покровськ) в Університеті Кінгстона прийняла участь в міжнародній програмі «Creative Spark British Council «Higher Education Enterprise Programme». Програма передбачає розвиток креативної економіки та стимулювання підприємництва навички у семи країнах-учасницях програми (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Україна та Узбекистан) через створення партнерських відносин між університетами та установами з Великобританією.  У рамках програми доц. Ткаченко О.В. відвідала кафедру хімічних і фармацевтичних наук та кафедру фармації Школи наук про життя, фармації та хімії факультету науки, інженерії та обчислювальної техніки університету Кінгстону, університет в Гринвічі, який є одним із найстаріших університетів Великої Британії та прийняла участь в круглих столах з проблем реалізації освітніх проектів «Creative Spark».

Міжнародне співробітництво

 

 


4-7 червня у Вільнюсі (Литва) проходила міжнародна конференція “Забезпечення якості лікарських засобів-2018” в рамках 9-го “Фармацевтичного тижня якості”, в якій взяли участь завідувач кафедри управління якістю Вячеслав Лебединець та доцент кафедри Елена Ромелашвили
До Вільнюсу приїхали фахівці з питань забезпечення якості лікарських засобів з України, Іспанії, Молдови, Білорусі, Росії, Казахстану, Грузії та інших країн. Були учасники й з Литви, зокрема – з Вільнюського університету, де пропонують навчання за освітньою програмою “Quality Management”, певним чином схожою на нашу університетську програму “Якість, стандартизація та сертифікація”.
Вячеслав Лебединець зробив доповідь на тему “Деякі аспекти оцінювання діяльності й мотивації внутрішніх аудиторів фармацевтичних систем якості” , яка є актуальною для всіх підприємств фармацевтичної сфери.
Спілкування з фахівцями різних суб’єктів фармацевтичного ринку з різних країн є дуже корисним і важливим фактором набуття досвіду та визначення актуальних тенденцій у галузевій нормативній базі, технологіях і підходах до забезпечення й управління якістю на різних етапах життєвого циклу фармацевтичної продукції.

Міжнародне співробітництво

Print Friendly, PDF & Email