Довідкові матеріали та приклади документів з дисципліни “Стандартизація у сфері якості”

• Довідкові матеріали з дисципліни у вигляді посилань на офіційні нормативні документи:

Закон України “Про стандартизацію”

Закон України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”

ДСТУ 1.1:2015 (ISO/IEC Guide 2:2004, MOD) Національний стандарт України. Національна стандартизація. Стандартизація та суміжні види діяльності. Словник термінів (для навчальних цілей)

ДСТУ 1.2:2015 Національний стандарт України. Національна стандартизація. Правила проведення робіт з національної стандартизації (для навчальних цілей)

ДСТУ 1.5:2015 Національна стандартизація. Правила розроблення, викладання та оформлення національних нормативних документів (для навчальних цілей)

ДСТУ 1.7:2015 (ISO/IEC Guide 21-1:2005, NEQ;) Національний стандарт України. Національна стандартизація. Правила та методи прийняття міжнародних і регіональних нормативних документів (для навчальних цілей)

• Довідкові матеріали з дисципліни у вигляді посилань на офіційні сайти:

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Українське Агентство Стандартизації

Harmonised standards (European Commission)

Міжнародна організація зі стандартизації (International Organization for Standardization, ISO

Міжнародна електротехнічна комісія  (International Electrotechnical Commission, IEC/CEI )

Європейський комітет зі стандартизації  (European Committee for Standardization, CEN)

Європейський комітет зі стандартизації в галузі електротехніки та електроніки (European Committee for Electrotechnical Standardization,  CENELEC)

Європейський інститут по стандартизації в галузі телекомунікацій (European Telecommunications Standards Institute, ETSI)

Міжнародний союз електрозв’язку (International Telecommunication Union, ITU)