Участь в тренінгу “Програма Особистий бренд”

31 жовтня магістранти ОПП Якість, стандартизація та сертифікація разом зі студентами ОПП Промислова біотехнологія взяли участь у тренінгу “Програма Особистий бренд” на базі платформи NetWork.

Запрошений коуч – Ілля Шелеменцев – розповів нашим студентам про NetWorking (нетворкінг, корисні робочі зв’язки) – соціальну й професійну діяльність, спрямовану на те, щоб за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко й ефективно вирішувати різноманітні особисті та робочі задачі. Коуч розкрив питання створення особистих та ділових зав’язків як основи соціального капіталу кожного з нас, розповів про такі відомі принципи, як “правило 6-ти рукостискань” та “правило 4*12” (важливість першого враження), обґрунтував необхідність створення особистого простору у взаємодії зі своїм оточенням. Особливу зацікавленість викликало обговорення питань “Чому важливо допомагати іншим?” та “Як “смачно” розповісти про себе?”

Дякуємо нашим колегам з відділу практики та сприяння працевлаштуванню, а також безпосередньо Іллі Шелеменцеву за можливість пізнання нової, цікавої та корисної інформації для розвитку особистості!

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.