Успішно завершено наглядовий аудит СУЯ НФаУ

Протягом 25-27 квітня в нашому Університеті проходив плановий наглядовий аудит системи управління якістю, який проводили аудитори міжгалузевого центру якості “ПРИРОСТ” з метою підтвердження відповідності нашої системи вимогам стандарту ISO 9001:2008 у міжнародній системі сертифікації DQS та в національній системі сертифікації НААУ.
Аудит пройшов у дружній партнерській атмосфері і головне – з позитивним результатом. Термін дії наявного сертифікату відповідності подовжено ще на рік. Аудитори не висунули жодного зауваження, що підтверджує не тільки належний рівень функціонування СУЯ, але й її постійний розвиток.

Як головний аудитор СУЯ НФаУ, висловлюю щиру подяку всім своїм колегам за відповідальне й небайдуже ставлення до своєї роботи та вдосконалення нашої системи управління якістю. Сподіваюсь, наші студенти, їх батьки, роботодавці, державні установи й суспільство в цілому згодом відчуватимуть все більшу користь від цієї системи, насамперед через налагодження тісної співпраці із зацікавленими сторонами. Лише за умов спільних зусиль Держави, вишу й роботодавців ми досягнемо головної нашої мети – підвищення якості освітніх послуг.

В. Лебединець

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.