Науково-практичний міжкафедральний семінар, присвячений Міжнародному дню якості «Якість – понад усе!»

Кожен другий четвер листопада світ відзначає Міжнародний день якості, мета якого – пропагування забезпечення високої якості продукції та послуг, яка визначальним чином впливає на конкурентоспроможність будь-якої організації. Заходи, що зазвичай проводять у цей день, спрямовані на привернення уваги до проблем якості – від підготовки кадрів до застосування тих чи інших підходів, інструментів, методів і процедур для контролю, забезпечення й управління якістю продукції й послуг.

Кафедра управління якістю, яка, до речі, є єдиною кафедрою такого профілю серед медичних ЗВО України, на День якості проводить науково-практичні семінари із залученням фахівців самих різних сфер діяльності для обговорення проблемних питань. 15 листопада ми вчергове провели семінар на тему “Якість – понад усе!”.

У ході семінару, який розтягнувся аж понад три години, було розглянуто цілу низку проблемних питань. Так, ми заслухали доповідь про підготовку в НФаУ фахівців з питань якості для фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я (проф. Вячеслав Лебединець), про проблеми боротьби із фальсифікацією лікарських засобів (проф. Світлана Коваленко, кафедра товарознавства), про невирішені питання забезпечення якості вітчизняної косметичної продукції (доц. Вікторія Казакова, кафедра косметології та аромології), про управління якістю фармацевтичного забезпечення в аптечних закладах України (доц. Аліна Волкова, кафедра соціальної фармації). Представники фармацевтичного підприємства АТ “Стома” презентували доповідь з питань лідерства та залучення персоналу для удосконалення системи управління якістю (провідний інженер з якості відділу якості Світлана Федотова). Питання стандартизації вакцин проти кандидозу розглянув доц. Микола Рибалкін (кафедра біотехнології). Про специфіку систем управління якістю в калібрувальних та клініко-діагностичних лабораторіях розповіла доц. Олена Ткаченко (кафедра управління якістю). Досвід функціонування систем якості японських компаній проаналізувала Вікторія Журенко. Цікаву інформацію щодо технологій харчових продуктів для оздоровчого та лікувально-профілактичного харчування та їх вплив на якість життя сучасного українця надала у своїй доповіді доцент кафедри інноваційних харчових і ресторанних технологій Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету Ганна Запаренко.

Ну а на завершення семінару наші магістранти Валерія Горецька та Олександр Кочкін, що навчаються за освітньо-професійною програмою “Якість, стандартизація та сертифікація”, презентували відео-ролик, знятий і змонтований власними силами, присвячений демонстрації ролі стандартів у нашому повсякденному житті “Стандарти навколо нас”.

Щиро вдячні колегам за небайдужість і бажання брати участь у наших семінарах, а також працівникам Наукової бібліотеки НФаУ за гостинність!

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.