Кафедра управління якістю створена у 2002 р. зі складу співробітників Державної науково-дослідної лабораторії з контролю якості лікарських засобів НФаУ.

Створення кафедри управління якістю відбулось у рамках реалізації стратегічного плану щодо розширення напрямів підготовки студентів університету у зв’язку із зростанням потреб фармацевтичного сектора країни у фахівцях з питань контролю, забезпечення й управління якістю.

З 2016 року кафедра є випусковою для здобувачів знань зі спеціальності 073 Менеджмент Освітньо-професійної програми Якість, стандартизація та сертифікація (кваліфікація – Менеджмер (управитель) систем якості). 
З 2002 по 2015 рр. кафедра була випусковою для студентів спеціальностей 7.18010010 “Якість, стандартизація та сертифікація” (освітньо-кваліфікаційний рівень – спеціаліст, кваліфікація «Фахівець зі стандартизації, сертифікації та якості”), а також 8.18010010 “Якість, стандартизація та сертифікація” (освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр, кваліфікація “Магістр з управління якістю”).
На кафедрі викладаються дисципліни для багатьох інших спеціальностей Університету. 

 

                         

  

Print Friendly, PDF & Email