Відкрита лекція-семінар, присвячена Дню вторинної переробки «Рециклінг – життя без сміття».

Останнім часом світове співтовариство стало приділяти все більше уваги розв’язанню екологічних проблем, раціональному використанню природно-ресурсного потенціалу регіону, розвитку рециклінгу.

Рециклінг – це процес повернення ресурсоцінних компонентів в життєвий круговорот. У розвинених країнах світу рециклингом відходів займаються давно і серйозно, над розробкою ефективних технологій працюють кращі лабораторії, в суспільстві змінюється погляд на сміття, як кінцевий продукт використання.

Кафедра управління якістю вже не вперше долучається до міжнародної ініціативи та проводить освітньо-пізнавальні заходи щодо проблем вторинної переробки та збереження національної екосистеми.

Відкрита лекція-семінар, присвячена Дню вторинної переробки «Рециклінг – життя без сміття».Головна мета заходу – привернути увагу студентів до проблем екологічного забруднення та навчити їх відповідально поводитися з відходами. На кафедрі управління якістю прийоми рециклінгу вивчаються на дисципліні Основи екологічного менеджменту.

20.11.2019 року викладачі кафедри провели лекцію-семінар «Рециклінг – життя без сміття» та оговорили ряд питань щодо нормативно-правових та економічних аспектів поводження з відходами в Україні (доцент Тетяна Зборовська), стану поводження з побутовими відходами в країнах ЄС та Україні (доцент Олена Ткаченко) та джерел забруднення навколишнього середовища побутовими відходами (доцент Юрій Губін).

Відкрита лекція-семінар, присвячена Дню вторинної переробки «Рециклінг – життя без сміття».

Сподіваємося, що наші зусилля підвищать обізнаність та соціальну відповідальність студентів щодо розвитку питань вторинної переробки та екологічної безпеки.

Відкрита лекція-семінар, присвячена Дню вторинної переробки «Рециклінг – життя без сміття».

Print Friendly, PDF & Email