Шитєєва Тетяна Олексіївна

Шитєєва Тетяна Олексіївна

Шитєєва Тетяна Олексіївна

кандидат фармацевтичних наук, асистент

 

 

 

Народилась у м. Харків, Україна.

Закінчила Харківський політехнічний інститут у 1987 році, отримавши диплом за спеціальністю “Хімічна технологія пластичних мас” і здобувши кваліфікацію інженера-хіміка-технолога.

З 1980 р. до 2011 р. працювала на різних посадах Державного наукового центру лікарських засобів (ДНЦЛЗ).

1980-1991 рр. – працювала в лабораторії фіто-ферментних препаратів на посадах лаборанта, інженера.

1991-2011 рр. – співробітник сектору трансдермальних терапевтичних систем (ТТС), лікарських плівок та гелів лабораторії фізико-хімічних процесів препаратів із завданими біофармацевтичними властивостями. З 1997 р. по 2006 р. – на посадах молодшого наукового співробітника, наукового та старшого наукового співробітника сектору.

У 2004 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 15.00.03 на тему “Розробка складу і стандартизація виробництва трансдермальної терапевтичної системи протизапальної дії «Диклодерм»”.

З 2006 р. до 2008 р. – завідувач сектором ТТС, лікарських плівок та гелів.

З 2008 р. до 2011 р. – завідувач Науково-експериментального технологічного сектору ДНЦЛЗ.

З грудня 2012 р. – науковий співробітник навчально-наукової технологічної лабораторії твердих лікарських форм НФаУ.

З 2013 р. – асистент кафедри управління якістю НФаУ.

Є співавтором розробки нового наукового напряму, пов’язаного із створенням трансдермальних терапевтичних систем (ТТС), а також лікарських препаратів місцевої та системної дії у формі МЛЗ.

За період роботи за вказаним науковим напрямом розроблено та впроваджено у промислове виробництво понад 60 лікарських препаратів. Є співавтором організації та ліцензування дільниці з промислового виробництва лікарських засобів ДНЦЛЗ.

Є автором і співавтором понад 40 наукових праць, в тому числі 10 патентів, понад 30 фахових статей в українських і закордонних виданнях та 2 статей до Державної Фармакопеї України.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.