Лебединець Вячеслав Олександрович

 

ЛЕБЕДИНЕЦЬ ВЯЧЕСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Лебединець Вячеслав Олександрович

Завідувач кафедри управління якістю,
доктор фармацевтичних наук, доцент

 

 

Народився 22.12.1976 у смт. Врадіївка Миколаївської області, Україна.
Закінчив Українську фармацевтичну академію у 1999 році, отримавши диплом спеціаліста за спеціальністю “Технологія фармацевтичних препаратів” і здобувши кваліфікацію інженера-технолога.
Студентом працював лаборантом Державної науково-дослідної лабораторії з контролю якості лікарських засобів (ДНДЛ ЗЯЛЗ), а після закінчення УкрФА паралельно став здобувачем кафедри косметології і аромології Національного фармацевтичного університету. З вересня 2002 р. – асистент кафедри управління якістю в фармації НФаУ, одночасно – науковий співробітник ДНДЛ ЗЯЛЗ.

У 2003 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 15.00.01 на тему “Розробка складу та технології мякої лікарської форми з дифторантом”.

У 2006 р. одержав вчене звання доцента по кафедрі управління якістю. У 2012-2015 рр. докторант НФаУ з відривом від виробництва, за сумісництвом – доцент кафедри управління якістю. З грудня 2015 р. призначений завідувачем кафедри управління якістю. У травні 2016 р. захистив докторську дисертацію на тему “Методологія формування систем управління якістю на підприємствах з виробництва лікарських засобів”.

Є автором і співавтором понад 120 наукових та науково-методичних праць, навчальних посібників та методичних рекомендацій, статей до Фармацевтичної енциклопедії, навчальних програм з профільних дисциплін, низки методичних рекомендацій, зокрема про виконання дипломних і магістерських робіт, про проходження виробничого стажування й переддипломної практики студентами спеціальності “Якість, стандартизація та сертифікація” тощо.

Співавтор 5 наукових методичних рекомендацій МОЗ України, 2 монографій, патенту та понад 60 фахових статей в українських і закордонних виданнях. Є автором та співавтором низки навчально-методичних видань, зокрема навчальних посібників “Управління якістю”, “Атестація та сертифікація персоналу” тощо.

Викладає дисципліни “Системи управління якістю”, “Аудит систем управління якістю”, “Управління якістю технологічних процесів”, “Основи метрологічної діяльності”.

 
Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.