Казакова Вікторія Сергіївна

img_4860_-_1500

Казакова Вікторія Сергіївна

кандидат фармацевтичних наук, доцент

 

 

Народилася 30 жовтня 1961 р. у м. Харкові, Україна. Кандидат фармацевтичних наук (1987 р.), доцент (1996 р.). Доцент кафедри управління якістю Національного фармацевтичного університету (з 2012 р. по теперішній час).

Закінчила з відзнакою Харківський фармацевтичний університет та отримала кваліфікацію провізора (1984 р.), а також Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримала кваліфікацію магістра державного управління (2004 р.). У 2009 р. отримала вищу освіту за спеціальністю правознавство, здобувши кваліфікацію юриста.

З 1987 по 2000 рр. працювала асистентом, старшим викладачем, доцентом Національної фармацевтичної Академії України.

З 2000 по 2006 рр. працювала заступником начальника, начальником фармацевтичного управління Харківської обласної державної адміністрації.

З 2006 по 2008 рр. – начальник управління Державної податкової адміністрації у Харківській області в ранзі радника податкової служби І рангу.

У 2008 р. обрана заступником голови Харківської обласної ради, на цій посаді працювала до 2010 р. З 2011 по 2012 рр. – радник голови Харківської обласної державної адміністрації. Державний службовець 3 рангу.

Навчально-методична робота: читає курс лекцій по управлінню якістю та забезпеченню якості лікарських засобів для студентів спеціальності «Якість, стандартизація, сертифікація» та «Технології парфумерно-косметичних засобів». Керівник понад 40 дипломних робіт спеціалістів та магістрів спеціальності «Якість, стандартизація, сертифікація».

Напрямок наукових досліджень до захисту кандидатської дисертації: розробка складу та технології препаратів для зовнішнього застосування. У теперишній час: розробка та застосування методів управління якістю в діяльності косметологічних закладів.

У 1987 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «технологія ліків та організація фармацевтичної справи», кандидат фармацевтичних наук. У 1996 році присвоєно вчене звання доцента.

У 2004 р. за спеціальністю «державне управління» захистила магістерську роботу на тему «Удосконалення прийняття організаційно-управлінських рішень у фармації».

Нагороджена відзнакою Державної податкової адміністрації Харківської області «Знак пошани ІІ ступеня», Почесною відзнакою Державної податкової адміністрації України, почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

Громадська діяльність: депутат Харківської обласної ради V та VІ скликань, методист кафедри, відповідальна за виховну роботу.

Автор 57 наукових праць; співавтор 3 монографій, 4 освітньо-кваліфікаційних програм за світнім напрямом «Фармація». Автор регіональної нормативної бази щодо управління об’єктами комунальної власності, регіональних програм медикаментозного забезпечення соціально-незахищених верств населення «Ветеранська аптека», «Доступні ліки» та «Соціальна аптека»

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.