30 травня 2018 р. на засіданні Ученої ради НФаУ відбулося урочисте вручення спортивної форми футбольній команді університету

Університет завжди приділяє увагу студентському спорту, і футбольна команда віддячує йому перемогами у змаганнях.

У 2016 році команда НФаУ посіла 1 місце з міні-футболу в першій лізі вишів Харкова, далі виборола перемогу в Міжнародному турнірі з футболу «Єдність». Минулого року – по сіла 1 місце у «Кубку профспілок» та 1 місце у «Кубку Закарпаття».

У 2018 році є нові футбольні досягнення. Це 1 місце у «Кубку Закарпаття» та 1 місце у спартакіаді медичних працівників.

Але головним здобутком стало 1 місце в першій лізі та вихід у Вищу лігу вишів Харкова з великого футболу.

30 травня 2018 р.  на засіданні Ученої ради НФаУ відбулося урочисте вручення спортивної форми футбольній команді університетуВід імені колективу НФаУ ректор А. А. Котвіцька вручила юнакам нову брендовану, високої якості ігрову форму.

30 травня 2018 р.  на засіданні Ученої ради НФаУ відбулося урочисте вручення спортивної форми футбольній команді університетуСклад футбольної команди Національного фармацевтичного університету:

1. Лобко Є. — капітан команди
  2. Аглаф Юссер