ХII Науково-практична конференція “Управління якістю в фармації”

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що 18 травня 2018 року

на базі Національного фармацевтичного університету  відбудеться

ХII Науково-практична конференція з міжнародною участю

“УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ В ФАРМАЦІЇ”

Організатор конференції: кафедра управління якістю НФаУ

Конференція проводиться за участю фармацевтичних підприємств, регуляторних органів, наукових установ та навчальних закладів.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Надання матеріалів для участі у Конференції

Для участі у Конференції необхідно до 9 травня 2018 року заповнити електронну реєстраційну форму (https://goo.gl/forms/BtfyCXZbHAOPoYC93) з обов’язковим прикріпленням тез у форматі .doc / docx., або надіслати на адресу: qualitynuph@gmail.com.

Тези надіслані іншим способом розглядатися не будуть!

Матеріали публікуються БЕЗКОШТОВНО.

Тематичні напрямки конференції:

1. Тенденції та перспективи розвитку забезпечення й управління якістю в фармації.
  2. Стандартизація і забезпечення якості на етапах життєвого циклу лікарських засобів (від розробки й досліджень – до виробництва, реалізації та застосування).
  3. Формування і впровадження систем управління якістю (QMS) та інтегрованих систем управління (IMS) на хіміко-фармацевтичних і біотехнологічних підприємствах.
  4. Підготовка кадрів з контролю, забезпечення та управління якістю для фармацевтичної сфери галузі охорони здоров’я.
  5. Організація та удосконалення діяльності підрозділів з управління якістю на фармацевтичних підприємствах.
  6. Управління ризиками для якості фармацевтичної продукції.
  7. Моніторинг та аналіз результативності фармацевтичних систем якості (PQS).
  8. Аудити на підприємствах фармацевтичного сектору.
  9. Діяльність з кваліфікації (приміщень, обладнання, систем) і валідації (технологічних процесів, процесів очистки, аналітичних методик) на фармацевтичних підприємствах.
  10. Забезпечення якості вимірювань у лабораторіях з контролю якості лікарських засобів.
  11. Регуляторна діяльність у сфері обігу лікарських засобів.
  12. Управління якістю у практиці аптечних закладів і дистриб’юторських компаній.
  13. Питання якості харчових добавок, ветеринарної та косметичної продукції.
  14. Системи екологічного, енергетичного, соціального управління та інші системи управління на підприємствах різних галузей.

Додаткова тематика можлива, але її необхідно обговорювати з оргкомітетом.

Оргкомітет ХII Науково-практичної конференції з міжнародною участю “Управління якістю в фармації” знаходиться за адресую: Національний фармацевтичний університет, Кафедра управління якістю, 61168, м. Харків, вул. Валентинівська, 4, кабінет № 2 (проїзд від залізничного і автовокзалів на метро до станції «Студентська»), сайт http://quality.nuph.edu.ua, тел: (0572) 68-56-71

Відповідальні особи:

Губін Юрій Іванович  +38-050-400-94-65, qualitynuph@gmail.com або x123@ua.fm