У наступний рік – з новими планами, сподіваннями й думками

Шановнi вiдвiдувачi нашого сайту!

Кафедра управління якістю у наступному 2017-му році буде відмічати своє 15-річчя. За період свого існування наш колектив переживав значні, часто неочікувані, зміни нормативної й законодавчої бази, економічного й політичного становища, штатного складу й безліч інших. Ми є вразливими до дії зовнішніх факторів з причин того, що більшість наших студентів – це люди, що одержують другу вищу освіту за напрямком “Якість, стандартизація та сертифікація”. Відповідно, ми існуємо, поки ця спеціальність є затребуваною. Кожного року ми докладаємо масу зусиль для інформування й профорієнтації потенційних абітурієнтів, і кожного року ми сподіваємося на кращий набір.

20161228_130311Ми чудово розуміємо, що майже все залежить від нашого професіоналізму, нашого відношення до справи, навіть – нашого настрою. Тому, підбивши підсумки поточного семестру, ми ретельно спланували роботу на зиму-весну 2017 року, який, на нашу думку, буде звісно більш радісним і продуктивним, ніж попередній. Нас очікує конференція “Управління якістю в фармації”, видання цілої низки методичних і наукових публікацій, кропітка робота з аспірантами й інше. Скучно не буде. Але ми – оптимісти! Впевнені, що доб’ємося очікуваних результатів і досягнемо всі поставлені цілі.

Бажаємо всім нашим колегам, друзям, партнерам і студентам дуже-дуже приємного року! Щастя всім вам через натхнення й задоволення всіх своїх потреб, у тому числі й у першу чергу – через душевне спілкування з близькими вам людьми!20161228_164324-750

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.