Участь завідувача кафедри управління якістю у експертній комісії МОН з проведення акредитаційної експертизи спеціальності 7.12020101 «Фармація» в Івано-Франківському національному медичному університеті

26-28 листопада в Івано-Франківському національному медичному університеті (ІФНМУ) працювала експертна комісія МОН з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки спеціалістів зі спеціальності 7.12020101 «Фармація».

До складу комісії увійшли завідувач кафедри управління якістю Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Вячеслав Олександрович Лебединець (голова комісії) і завідувач кафедри організації та економіки фармації Одеського національного медичного університету, доктор фармацевтичних наук, професор Ліана Михайлівна Унгурян.

В атмосфері колегіального професіоналізму тривала робота з аналізу діяльності фармацевтичного факультету ІФНМУ, а також стану функціонування всіх важливих процесів Університету, що забезпечують належну якість освіти. Комісія винесла позитивне рішення, звіт розміщено на сайті ІФНМУ.
Щиро бажаємо подальших успіхів нашим колегам!

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.