Семінар з питань якості на базі клінічної лабораторії

13 червня за участі завідувача кафедри управління якістю В. О. Лебединця було проведено практичний семінар щодо обговорення нормативних вимог до систем управління якістю та внутрішніх аудитів на базі багатопрофільної клініко-діагностичної лабораторії (БКДЛ) КЗОЗ “Обласна клінічна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” за запрошенням завідуючої лабораторією к.мед.н. Ірини Володимирівни Новікової.
У семінарі взяли участь керівники різних підрозділів лабораторії, яка є найбільшою в Харкові й області. Обговорювалися питання проектування й впровадження системи управління якістю за моделлю стандартів ISO 9001 “Системи управління якістю. Вимоги” та ДСТУ EN ISO 15189:2015 “Медичні лабораторії. Вимоги до якості та компетентності”, а також різні аспекти проведення внутрішніх аудитів систем управління якістю клініко-діагностичних лабораторій.
Окреслені питання викликають зараз неабиякий інтерес в медичній сфері, тому ми очікуємо зростання зацікавленості в одержанні освіти за фахом управління якістю в НФаУ представниками медичних установ.

Учасники семінару

На фото зліва на право: Завада О. О. асистент кафедри медичної та біоорганічної хімії ХНМУ; Лебединець В. О. завідувач кафедри управління якістю НФаУ; Новікова І. В. завідуюча клініко-діагностичної лабораторії ОКЛ