Перемога в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціалізацією «Якість, стандартизація та сертифікація»

19 квітня завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціалізацією «Якість, стандартизація та сертифікація». 52 студенти із 18 університетів впродовж двох днів боролися за перемогу. В олімпіаді брали участь і представники від Національного фармацевтичного університету.

Наші студентки, що навчаються за освітньо-професійною програмою Якість, стандартизація та сертифікація, Даріна Мацагорова та Поліна Юрко вибороли I місце в номінації «Практика та методи менеджменту» та посіли III місце в номінації «Система екологічного менеджменту».

Колектив кафедри на чолі з завідувачем Вячеславом Лебединцем вітає переможців та бажає успіхів у здобутті якісної другої вищої освіти. Пишаємося нашими студентками та щиро їм вдячні за гарне навчання та перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді!!!