18 квітня у Харкові проводився Міжнародний форум з питань технічного регулювання “Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації”. У заході взяли участь завідувач кафедри Вячеслав Лебединець та завуч кафедри Олена Ромелашвілі.

На форум приїхало понад 300 учасників, серед яких – очільники Мінпромекономрозвитку, УкрНДНЦ, Харківської облдержадміністрації, керівники потужних харківських підприємств, освітяни, а також представники органів зі стандартизації інших країн – Німеччини, Швейцарії, Литви тощо. Багато цікавого й корисного почерпнули для навчального процесу!