Міжнародний Форум «Дні якості в ПУЕТ»

14 листопада завідувач кафедри доц. В. О. Лебединець та завуч кафедри доц. О. С. Ромелашвілі взяли участь у Ювілейному Міжнародному Форумі «Дні якості в ПУЕТ», присвяченому 20-річчю проекту «Система управління якістю діяльності університету», який проводився на базі Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». Форум проводився в рамках XLIII Міжнародної науково-методичної конференції «Якість вищої освіти: компетентнісний підхід у підготовці сучасного фахівця».

Вячеслав Лебединець зробив доповідь на тему «Досвід впровадження системи управління якістю в Національному фармацевтичному університеті», в якій розповів про етапи формування нашої СУЯ, а також про особливості підтримки її функціонування та напрями подальшого розвитку.

Доповідь викликала виражену зацікавленість у присутніх, серед яких було чимало представників навчальних закладів різного рівня акредитації, адже питання необхідності впровадження системи управління якістю стає все більш актуальним для вітчизняних вишів в умовах зменшення кількості випускників шкіл, виїзду потенційних абітурієнтів на навчання за кордон та загострення внутрішньої конкуренції в освітньому просторі.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.