Міжнародна конференція “Забезпечення якості лікарських засобів-2018”, Вільнюс (Литва)

4-7 червня у Вільнюсі (Литва) проходила міжнародна конференція “Забезпечення якості лікарських засобів-2018” в рамках 9-го “Фармацевтичного тижня якості”, в якій взяли участь завідувач кафедри управління якістю Вячеслав Лебединець та доцент кафедри Елена Ромелашвили
До Вільнюсу приїхали фахівці з питань забезпечення якості лікарських засобів з України, Іспанії, Молдови, Білорусі, Росії, Казахстану, Грузії та інших країн. Були учасники й з Литви, зокрема – з Вільнюського університету, де пропонують навчання за освітньою програмою “Quality Management”, певним чином схожою на нашу університетську програму “Якість, стандартизація та сертифікація”.
Вячеслав Лебединець зробив доповідь на тему “Деякі аспекти оцінювання діяльності й мотивації внутрішніх аудиторів фармацевтичних систем якості” , яка є актуальною для всіх підприємств фармацевтичної сфери.
Спілкування з фахівцями різних суб’єктів фармацевтичного ринку з різних країн є дуже корисним і важливим фактором набуття досвіду та визначення актуальних тенденцій у галузевій нормативній базі, технологіях і підходах до забезпечення й управління якістю на різних етапах життєвого циклу фармацевтичної продукції.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.