Зустріч з працівниками компанії “Юрія Фарм”

29-30 червня завідувач кафедри управління якістю Вячеслав Лебединець брав участь у семінарі з питань адаптації систем управління якістю фармацевтичних підприємств до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015 та щодо підвищення компетентності працівників вітчизняних підприємств стосовно управління якістю на базі одного з провідних виробників інфузійних ліків в Україні – компанії “Юрія Фарм”, м. Черкаси.

В рамках семінару, в якому взяло участь біля 40 фахівців компанії “Юрія Фарм”, було проведено профорієнтаційну лекцію на тему “Навчання в Національному фармацевтичному університеті за спеціальністю “Менеджмент” освітньої програми “Якість, стандартизація та сертифікація”. За цим фахом у НФаУ вже навчалося кілька співробітників компанії, але потреба в таких фахівцях ще велика й збільшується з часом.

Щиро бажаємо молодому й завзятому колективу натхнення та успіхів! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у сфері підготовки кадрів та наукових досліджень!