Візит до Бериславського медичного коледжу

9 квітня 2019 року доцент кафедри Тетяна Зборовська відвідала Бериславський заклад повної загальної середньої освіти №3 та Комунальний заклад «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради, де ознайомила учнів 10-11 класів і студентів медичного та фармацевтичного відділень зі спеціальностями, за якими можна отримати освіту в
Національному фармацевтичному університеті. Слухачі із зацікавленістю дізналися про широкі можливості навчання в НФаУ та про умови вступу.

Навчально-педагогічному персоналу було запропоновано отримати другу вищу освіту за освітньо-професійною програмою Якість, стандартизація та сертифікація, а також за іншими програмами. Бажаємо зробити вірний вибір майбутньої професії!

Щиро вдячні директору школи Ользі Борисівні Дєрябіновій та заступнику директора з навчальної роботи коледжу Роману Миколайовичу Запорожцю за можливість спілкування з учнями, студентами та викладачами за змістовну співпрацю!