Всесвітній день якості!

Шановні друзі, сьогодні – Всесвітній день якості (англ. World Quality Day, WQD) – щорічний захід, що відзначається у багатьох країнах світу кожен другий четвер листопада. Ініціатором цього дня є Європейська організація якості (ЕОQ) за підтримки Організації Об’єднаних Націй (ООН). Вперше світова громадськість відзначила цей день у 1989 році, тому сьогодні – ще й ювілейний 30-й день якості! З 1995 р. Європейська організація якості оголосила тиждень, на який потрапляє цей другий листопадовий четвер, Європейським тижнем якості.

Мета WQD – у пропагуванні значення високої якості продукції та послуг, а також в активізації тієї діяльності, що спрямована на привернення уваги до проблеми якості. Мова йде не лише про ступінь задоволеності запитів і очікувань споживачів, але й про безпеку товарів для людини і навколишнього середовища.
Проблема якості – одна з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. За сучасних умов якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого організації будь-якої галузі. Поняття якості тісно пов’язане з тим, що ми називаємо благами сучасної цивілізації, якістю життя: збереження навколишнього середовища, фізичне здоров’я і ​​психологічний комфорт людини.

Зі святом, друзі! Бажаємо всім нам якісного життя!

 
Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.