Виходить з друку унікальна книга «Система якості та належні практики в фармації»

У вересні фармацевтичну громадськість України чекає приємний сюрприз – виходить з друку унікальна книга «Система якості та належні практики в фармації», першим автором та співредактором якої є доктор фармацевтичних наук, професор кафедри управління якістю Юрій Васильович Підпружников.

Випуск цієї монографії напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника – є знаковим, оскільки ця книга вичерпно і всебічно характеризує специфічну фармацевтичну систему якості.

Монографія є другим виданням кафедрального підручника «Належні практики у фармації», який вийшов у 2006 р. і викликав зацікавленість у середовищі професіоналів. Однак нинішнє видання було суттєво доповнене, розширене й вдосконалене.

Автори монографії мають значний особистий досвід у відповідній області, що дозволило наситити видання практичними прикладами. На сторінках видання описано всі «належні фармацевтичні практики», узагальнено звані «GXP»: як окремо, так і в багатогранному комплексі. Зокрема, у книзі достатньо детально охарактеризовано правила належної регуляторної практики – GRP, належної виробничої практики (GMP), належного зберігання (GSP), дистрибуції (GDP) та належної фармацевтичної, або аптечної практики (GPP). Огляду цих належних практик присвячені окремі розділи книги.

Впевнені, що нове видання кафедри стане у нагоді студентам і викладачам практично всіх спеціальностей НФаУ та фармацевтичних факультетів медичних ВНЗ, фахівцям виробничих підприємств, дистриб’юторських компаній, аптечних закладів, а також працівникам регуляторних органів.

Print Friendly, PDF & Email

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
Share on Google+

Комментарии закрыты.