Екскурсія до Харківського філіалу підприємства САН ІнБев Україна

29.03.2018 в рамках дня відкритих дверей Харківського філіалу підприємства САН ІнБев Україна було проведено екскурсію для представників НФаУ, яку відвідали доцент кафедри управління якістю, доц. Губін Юрій Іванович разом з завідувачем кафедри біотехнології, проф. Стрельниковим Леонідом Семеновичем та заступником декану факультету промислової фармації, управління та адміністрування, Калюжною Ольгою Сергіївною, студенти 3 та 4 курсу спеціальності біотехнологія та біоінженерія.

Екскурсія до Харківського філіалу підприємства САН ІнБев Україна

САН ІнБев Україна – український підрозділ найбільшого світового пивоварного концерну Anheuser-Busch InBev. Компанія є лідером на українському ринку пива з 2000 р. В Україні компанія контролює три пивоварні підприємства: Чернігівське («Десна»), Харківське («Рогань»), Миколаїв («Янтар»). У компанії працюють понад 2,5 тисячі працівників. Діє програма розвитку співробітників. Для студентів та молодих спеціалістів проводяться програми «Управлінські стажування» та «Стажування на виробництві». Компанія «САН ІнБев Україна» реалізує проекти корпоративної соціальної відповідальності за напрямами: пропаганда відповідального споживання алкоголю; бережливе ставлення до навколишнього середовища; внесок у розвиток суспільства.

Екскурсія до Харківського філіалу підприємства САН ІнБев Україна

На зустрічі обговорено і узгоджено план спільних заходів НФаУ та ПАТ «САН ІнБев Україна» на 2018 р.